۱۳۹۸ تیر ۲۱, جمعه

بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی.بازدید مریم رجوی از سمبل شهیدان

گردهمایی ۵ روزه مقاومت ایران در اشرف ۳
بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳ / 
جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ (۱۲ ژوئیه ۲۰۱۹)

بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳ - ۲۱تیرماه۹۸
.
مراسم بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشر ف ۳
جمعه ۲۱ تیر ۱۳۹۸ (۱۲ ژوئیه ۲۰۱۹)
امروز جمعه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۸، در دومین روز گردهماییهای ۵روزه مقاومت ایران در اشرف ۳ مراسم بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی شروع شد
خانم رجوی، رئیس جمهور برگزیدة مقاومت ایران با حضور در محل نماد شهیدان در اشرف۳، خاطرة ۱۲۰هزار شهید راه آزادی ایران را گرامی داشت.
خانم رجوی با حضور در سالن شهید قهرمان مجاهد خلق زهره قائمی، در مراسمی برای گرامیداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی شرکت دارد.
در این مراسم شهردار رودی جولیانی و شماری از شخصیت‌های برجسته بین‌المللی از جمله سناتور جوزف لیبرمن کاندیدای پیشین معاون ریاست‌جمهوری آمریکا، میشل آلیو-ماری وزیر خارجه پیشین فرانسه، راما یاد وزیر حقوق  بشر پیشین فرانسه، اینگرید بتانکور و دکتر متیو آفورد رئیس گروه ‌پارلمانی برای یک ایران آزاد و دمکراتیک حضور دارند.
 
خواهر مجاهد مژگان پارسایی 
:
من اینجا هستم تا از شما دعوت کنم تا از این نمایشگاه برای ۱۲۰سال نبرد مقاومت مردم ایران برای آزادی دیدار کنید. نبردی که شما هم جزیی از آن هستید با ایستادگی در کنار مریم رجوی.
در مارس ۲۰۰۳ شاهد بمباران مقرهای مجاهدین بودم که به‌ درخواست رژیم ایران صورت گرفت در حالی که حتی یک گلوله علیه کسی شلیک نکرده بودیم.
در ماه مه ۲۰۰۳ ژنرال اودیرنو با مجاهدین اشرف برای ۲روز گفتگو کرد. او فکر می‌کرد به گفتگو با تروریستها آمده است. بعد از ۲روز که برای او از مبارزه مقاومت با رژیم آخوندی گفتیم او به خبرگزاری فرانسه گفت مجاهدین برای آزادی و دموکراسی می‌جنگند.
به‌خاطر می‌آورم که در یکی از گردهماییهای مقاومت شهردار جولیانی در یک سخنرانی گفت مماشات با رژیم ایران راه‌حل ایران نیست. حرف او اکنون به اثبات رسیده است.

مژگان پارسایی - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳دکتر متیو آفورد عضو پارلمان انگلستان از حزب محافظه کار:
سلام بر اشرف. سلام بر خانم رجوی
برای شما بهترین آرزوها را می‌کنم. این بار دومی است که شانس دیدار با شما را دارم. و این بار از دیدن این موزه بسیاری چیزها در مورد رژیم حاکم دانستم و معتقدم شما اثبات این حقیقت هستید که مردم ایران در برابر این رژیم تسلیم نمی‌شوند.
من و بسیاری از همکارانم بسیار این سیاست را ترویج کردیم که هیچ جناح میانه‌روی در رژیم مذهبی حاکم بر ایران وجود ندارد و اکنون صحت حرف ما به اثبات رسیده است.
رژیم ایران باید بابت قتل‌عام هزاران زندانی سال ۶۷حسابرسی شود و همچنین سپاه پاسداران باید در لیست تروریستی قرار بگیرد. این دو مؤلفه اساسی یک سیاست درست در قبال رژیم ایران است. و سوم ما می‌خواهیم حق مردم ایران برای مقاومت و تلاشهای خانم رجوی برای برقراری یک ایران آزاد و آباد به‌رسمیت شناخته شود.
جنبش مقاومت تحت هدایت مریم رجوی محبوبیت گسترده پیدا کرده است. من و همه همکارانم در پارلمان انگلستان به حمایت خود از مقاومت ادامه خواهیم داد. تا زمانی که ایران آزاد شود.

دکتر متیو آفورد - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳

ارتشبد کانوی:
شب گذشته من با جمعی از زنان مجاهد گفتگو کردم و دیدم که چه توان بالایی دارند که متحمل این همه رنج شدند و هم‌چنان پایدار باقی ماندند. تعهد به مأموریتشان و فداکاری برای بقیه. بعد از این دیدار من واقعاً زیر و رو شده بودم.
به مردان اشرف می‌گویم که کاملاً متقاعد هستم تا زمانی که زنانی این‌چنین رزمنده در کنار شما هستند پیروزی شما حتمی است.
ارتشبد کانوی - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳
ارتشبد کانوی - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳

میشل آلیو ماری وزیر پیشین در دولت فرانسه:
این محل شگفت‌انگیزی که در این زمان کوتاه ساخته‌اید نشان می‌دهد که شما توانایی چه کارهایی دارید. حتی دولت دینامیکی مثل دولت فرانسه نمی‌تواند در این مدت کوتاه چنین شهری را بسازد. این یک امید را نمایندگی می‌کند.
می خواهم به شما بگویم که به‌عنوان یک زن فرانسوی در کشوری هستم که می‌توانم آزادانه زندگی کنم و رفتارهای سیاسی خودم را داشته باشم. این آزادی مرهون کسانی است که در مقاومت در برابر فاشیسم جان خود را فدا کردند.
کسانی که امروز در ایران جان می‌بازند ما را تشویق می‌کنند که به آرمان آزادی وفادار باشیم و به همه کسانی که در ایران زیر یوغ دیکتاتوری به‌سر می‌برند یاری برسانیم.
خانم رجوی شما تنها نیستید. ما کمک لازم را به‌عمل می‌آوریم تا مردم ایران به آزادی برسند.
میشل آلیو ماری - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳
میشل آلیو ماری - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳

سناتور جوزف لیبرمن:
شما خیلی مهربان هستید که از ما به‌خاطر حمایت از مقاومت قدردانی می‌کنید اما صادقانه بگویم این شما بودید که به ما این فرصت را دادید تا از همه ارزشهایی که عزیز می‌داریم دفاع کنیم و به آنها پایبند باشیم.
من فکر می‌کنم من دارم روح دوست عزیزم سناتور مک‌کین را که دوست شما بود نیز نمایندگی می‌کنم. بسیاری به جان مک‌کین هشدار می‌دادند که از سازمان مجاهدین دوری کند. اما او در این زمینه مطالعه کرد. او آمد و اینجا و اشرف ۳را دید. وقتی برگشت به من گفت اشرف جدیدی دارد سر بر می‌آورد. من نمی‌دانم به کجا خواهد رسید اما از آنجا که اشرفیها را می شناسم می‌دانم به جای خوبی خواهد رسید.
اکنون من به اینجا آمده‌ام و این معجزه را می‌بینیم. این به ما درسهایی می‌دهد. نخست این‌که هر چقدر رژیم علیه اشرفیها جنایت کند آنها هیچوقت تسلیم نخواهند شد.
دوم این‌که داستان خانم رجوی همان داستان مجاهدین خلق است. یعنی ایستادگی برای آزادی. در سازمان مجاهدین، ایستادگی همه اعضای آن برای یک هدف است.
این نمایشگاهی که دیدم انگیزاننده بود. داستان تمام اشرفیها انگیزاننده است. دیدن محلی به چنین زیبایی مثل یک رویا است اما می‌دانم که رویای اصلی هنوز در راه است. رفتن ما با همدیگر به ایران مستقل و آزاد با رهبری خانم رجوی و مجاهدین.
یک روز در اشرف۴جمع خواهیم شد و آن در تهران خواهد بود.
سناتور جوزف لیبرمن - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳
سناتور جوزف لیبرمن - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳

شهردار رودی جولیانی:
بسیار از دیدن این نمایشگاه و تصاویر تحت تأثیر قرار گرفتم.
شاید ما می‌توانستیم مانع این جنایتها بشویم. اما این جنایتها هنوز ادامه دارد. هنوز رژیم ایران مردم خودش را تهدید می‌کند. دیکتاتوریها به پایان خواهند رسید اما تا آن زمان ما باید فعالیت‌های خود را چند برابر بکنیم. ما می‌دانیم که هر چه عمر این رژیم طولانی‌تر بشود قربانیان زیادتر خواهد شد.
سازمان مجاهدین سازمان بزرگ و قهرمانی است.
یک آلترناتیو برای این دیکتاتوری مذهبی وجود دارد. آلترناتیوی که شناخته شدگی بین‌المللی دارد. ما می‌توانیم پایان این رژیم را که اجتناب‌ناپذیر است شتاب ببخشیم.
هیچ کاری ارزشمندتر از این وجود ندارد که زندگی خود را صرف آزادی دیگران کنید. من از خانم رجوی به‌خاطر این‌که به من این فرصت را داد که سهمی در این زمینه داشته باشم قدردانی می‌کنم. این چیزی است که من بیشتر از هر چیزی و فرزندان من بیشتر از هر چیزی به آن مفتخرند.
رودی جولیانی - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳
رودی جولیانی - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳


اینگرید بتانکور:
من ۶ماه پیش در اشرف ۳ بودم و نمی‌توانستم تصور کنم که در ظرف ۶ماه چیزی را ببینم که شما اکنون محقق کردید. می‌خواهم به همه شما اشرفیها تبریک بگویم. به این‌که دوست شما هستم افتخار می‌کنم. ما شاهد فداکاریهای شما بوده‌ام. جانهایی که از دست رفته‌اند در مقابله با دیکتاتوری ایران. این فداکاریها اکنون در اشرف۳ ثمر داده است.
من چند سالی است که در کنار مقاومت ایران هستم و سازماندهی آن را دیده‌ام و هر بار دانایی و ظرافتهای سیاسی شما را مورد تحسین قرار داده‌ام. من بسیار مفتخرم چرا که فکر می‌کنم هیچ سازمانی در جهان مثل مجاهدین نیست که چنین جایگاهی به زنان داده باشد.
چند سال پیش حتی صحبت از مجاهدین مشکل آفرین بود اما امروز می‌دانیم که داریم تاریخ را می‌سازیم.
پیروزی شما پیروزی ما است و ما می‌دانیم که به‌زودی با شما در تهران خواهیم بود.
اینگرید بتانکور - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳
اینگرید بتانکور - بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳

مریم رجوی: مردم و تاریخ ایران در جاده پیروزی محتوم حرکت می‌کنند
دوستان عزیز،
خانم‌ها، آقایان،
برای من مایه خوشحالی است که به شما در اشرف۳، خوش آمد بگویم. بار دیگر از شما به‌خاطر تلاش‌هایتان در حمایت از اشرفیان و مقاومت ایران قدردانی می‌کنم. تلاش‌هایی که سرانجام به انتقال امن و جمعی مجاهدین منجر شد. این یک موفقیت بزرگ بود که شما خود بخشی از آن هستید.
آخوندها و پاسداران، قتل‌عام پیشتازان و رزمندگان آزادی را می‌خواستند. اما ما در این کارزار آن‌ها را شکست دادیم. این فرازی در مبارزه برای یک ایران آزاد بود. و مطمئنم شما به تلاش‌هایتان در کنار اشرفیان تا رسیدن به تهران و ایران آزاد و دمکراتیک ادامه خواهید داد.
امروز در اشرف۳، در نمایشگاه ۱۲۰ سال مبارزه مردم ایران برای آزادی، جمع شده‌ایم. مبارزه‌یی با فراز و نشیب بسیار، با بسیاری شکست‌ها و پیروزی‌ها و با اشک‌ها و لبخندهای یک ملت اسیر و تحت ستم و سرکوب از جانب دو دیکتاتوری سلطنتی و سپس یک استبداد دینی. اما این مسیری است رو به پیش با پیروزی محتوم.
ما راه خود را از میان‌ جوخه‌های اعدام، قتل‌عام، موشک‌باران، بمب‌گذاری‌ها و آن لیست‌گذاری‌ها باز کردیم که شما در کنار‌زدنشان همراه ما بودید.
بارها مانند ققنوس، آن پرنده افسانه‌یی سوختیم اما ازخاکستر خود برخاستیم و از میان خصومت‌های بیمارگونه و کارزارهای شیطان‌سازی و تروریسم افسارگسیخته، سربلند کردیم. آخوندهای حاکم بر‌ایران می‌خواهند بگویند آلترناتیو معتبری در کار نیست و سازمان مجاهدین پایگاه اجتماعی ندارد. اما تاریخ، با پایداری ما و مردم ما، آخوندها را به سخره می‌گیرد. (جزئیات بیشتر در سایت مریم رجوی)

سازمان مجاهدین تحت رهبری مسعود از همان روز اول با شعار آزادی، پرچم مبارزه با دیکتاتوری دینی و ولایت فقیه را برافراشت. #ایران#FreeIranhttps://t.co/BYddKHXpL۱ pic.twitter.com/iTk۱۹klCsM
مریم رجوی (@Maryam_Rajavi_P) July ۱۲, ۲۰۱۹مبارزه سازمانیافته ما با یک نیروی مصمم و آبدیده و آماده فداکاری یکی از حلقات مفقوده جنبش‌های قبلی بود که باعث شد به‌رغم همه فداکاری‌ها، آن مبارزات به نتیجه نرسند و حالا #اشرف_۳ نماد مقاومت سازمانیافته مردم #ایران برای ‌آزادی است. #FreeIranhttps://t.co/BYddKIf۰Cz pic.twitter.com/oGEJQKaemz
مریم رجوی (@Maryam_Rajavi_P) July ۱۲, ۲۰۱۹


اهدای گل به یاد شهیدان قتل عام اشرف در سال ۱۳۹۲ #ایران#FreeIran pic.twitter.com/RANCGHM۱۲f
مریم رجوی (@Maryam_Rajavi_P) July ۱۲, ۲۰۱۹

بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳


ادای احترام به پیشتازان مبارزات مردم ایران بنیانگذاران سازمان مجاهدین خلق ایران


بزرگداشت نبرد تاریخی مردم ایران برای آزادی - اشرف ۳ - در نمایشگاه ۱۲۰ سال مبارزه برای آزادی مردم ایران در اشرف۳


شماری از شخصیتهایی که وارد سالن مراسم شدند:
شهردار رودی جولیانی
تام ریج – اولین وزیر امنیت ملی آمریکا
میشل آلیو ماری – وزیر ارشد دولت فرانسه
سناتور رابرت توریسلی
استفن هارپر – نخست‌وزیر پیشین کانادا
جان برد – وزیر خارجه پیشین کانادا
قاضی تد پو
لویی فری مدیر پیشین اف بی‌آری(اداره تحقیقات فدرال آمریکا)
سفیر مارک گینزبرگ
اینگرید بتانکور
راما یاد – وزیر پیشین حقوق‌بشر فرانسه
سفیر رابرت جوزف
اَد ملکرت نماینده ویژهٔ دبیرکل ملل ‌متحد در عراق ۲۰۰۹-۲۰۱۱
سفیر لینکلن بلومفیلد ـ آمریکا

گرامی‌داشت خاطره شهیدان مجاهد خلق، مشعل‌داران آزادی – بنای یادبود شهیدان در اشرف‌۳

گرامی‌داشت خاطره شهیدان مجاهد خلق، مشعل‌داران آزادی – بنای یادبود شهیدان در اشرف‌۳

فیسبوک
توییتر
یوتوب

۲ نظر:

 1. https://ertebatmostaghim.blogspot.com/2019/07/blog-post_75.html
  سخنرانی #مریم_رجوی در نمایشگاه ۱۲۰سال مبارزه مردم #‌ایران برای آزادی
  #IranProtests #No2Rouhani #MEK #Rajavi #Iran #FreeIran #مجاهدین #PMOI #المعارضه_الایرانية

  پاسخحذف
 2. بزرگداشت نبرد تاریخی مردم #‌ایران برای آزادی.بازدید#مریم_رجوی از سمبل شهیدان
  https://ertebatmostaghim.blogspot.com/2019/07/blog-post_12.html
  #IranProtests #No2Rouhani #MEK #Rajavi #Iran #FreeIran #مجاهدین #PMOI #المعارضه_الایرانية

  پاسخحذف