۱۳۹۶ آذر ۱۳, دوشنبه

فراخوان به تظاهرات در پاریس، اعتراض به اعدامها و جنایات استبداد مذهبی حاکم بر ایران + فیلمفراخوان به تظاهرات در پاریس
به‌مناسبت سالروز اعلامیه جهانی حقوق‌بشر
و برگزاری اجلاس بین‌المللی تغییرات آب و هوا

محکومیت موج اعدامها و جنایات ضدبشری 
و ویرانگری زیست محیطی و قتل‌عام طبیعت
توسط دیکتاتوری آخوندی
هم‌میهنان عزیز
یاران مقاومت در فرانسه و سراسر اروپا
به‌مناسبت هفتادمین سالروز تصویب اعلامیه جهانی حقوق‌بشر و همزمان با برگزاری اجلاس رهبران و مقامهای ارشد کشورهای مختلف در «اجلاس تغییرات آب و هوا» در پاریس، برای اعتراض به استبداد مذهبی حاکم بر ایران، برای ابراز خشم ملت ایران از وحشی‌ترین ناقض حقوق‌بشر در جهان امروز و برای افشای قاتل بزرگ محیط‌زیست ایران، همه شما را به‌شرکت در تظاهرات 20آذر ـ برابر با 11دسامبر ـ‌در پاریس فرا می‌خوانیم. 
تظاهرات ایرانیان در پاریس، ملت به‌زنجیر کشیده شده ایران را نمایندگی می‌کند که خفقان ضدبشری حاکم صدای حق‌طلبی‌را در گلویش شکسته است و در اختناق و فقر می‌سوزد. 
این تظاهرات اعتراضی علیه اعدام‌های بی‌وقفه است که تکیه‌گاه حکومت ولایت فقیه است و از شروع ریاست آخوند روحانی به بیش از 3200مورد رسیده است. 
این تظاهرات خروش حق‌طلبی ملتی است که از حق مخالفت سیاسی، از حق آزادی عقیده و مذهب، از حق امنیت، از حق داشتن حاکمیت قانون و از حق انتخاب آزادانه محروم شده است.
این تظاهرات فریاد اعتراض ملتی است که با سانسور، کنترل‌های امنیتی، استراق‌سمع، فیلترینگ فضای مجازی، دستگیریهای بی‌شمار روزانه، و مجازات‌های ضدانسانی و دست و پا بریدن و چشم از حدقه درآوردن، زندگی‌اش هر روز و هر ساعت در هم کوبیده می‌شود. 
این تظاهرات اعتراض زنان ایران است که به بهانه بدحجابی هر روز و هر ساعت هدف تحقیر و سرکوب قرار می‌گیرند و در سراسر ایران از تعرض رذیلانه پاسداران و بسیجی‌ها در امان نیستند. 
این تظاهرات صدای ملیت‌های دربند ایران، از کرد و بلوچ و عرب تا ترک و ترکمن و قشقایی و لر و بختیاری است که حکومت آخوندها آنها را از حقوق برابر محروم کرده و سرکوب و اعدام و فقر و بی‌خانمانی را نصیب آنها ساخته است. 
این تظاهرات صدای اعتراض ملت ایران به‌فجایع زیست محیطی گسترده‌یی است که رژیم ولایت فقیه به‌خاطر طرح‌های نظامی و امنیتی، یا اهداف غارتگرانه و سیاستهای ضدایرانی و ضد ملی ایجاد کرده است
بحران مصیب‌بار آب، آلودگی هوا و بیماریهای مرگزای آن، خشک شدن دریاچه‌ها و رودخانه‌ها و تالاب‌ها و نابودی جنگل‌ها و مراتع کشور همه و همه زاییده حاکمیت آخوندها در ایران است. 
بیایید تا فریادمان را در تظاهرات 20آذر در پاریس هر چه رساتر هرچه پرخروش‌تر و هرچه فراگیر تر کنیم که آزادی ملت ایران و امنیت جان‌اش و زندگی و محیط‌زیست‌اش یکسره لگدکوب حاکمیت ضدانسانی آخوندهاست
تظاهرات 20آذر در پاریس خواست مردم ایران را به‌همه جهان ابراز می‌کند که می‌خواهیم و خواهان یک جمهوری آزاد و دموکراتیک بر پایه جدایی دین و دولتیم. 
همه هموطنان و یاران مقاومت را به‌همیاری هرچه فعالتر در برپایی این تظاهرات و حضور گسترده در آن فرا می‌خوانیم.

فراخوان به تظاهرات در #پاریس۱۱ دسامبر، سالروز اعلامیه جهانی #حقوق بشر.فیسبوکhttps://www.facebook.com/Ertebat-Most...  ..

توییترhttps://twitter.com/ertebatm2013  @ertebatm2013.

ErtebatM یوتوب و گوگل پلاس

وبلاگhttp://ertebatmostaghim.blogspot.fr/.

اینستاگرام  https://www.instagram.com/ertebatm

۱ نظر:

  1. فراخوان به تظاهرات در پاریس، اعتراض به موج اعدامها و جنایات ضدبشری استبداد مذهبی حاکم بر ایران + فیلم
    http://ertebatmostaghim.blogspot.fr/2017/12/blog-post_4.html

    پاسخحذف