۱۳۹۵ بهمن ۲۴, یکشنبه

مقدمه برنامه ارتباط مستقیم گفتگو با مهدی سامع وضعیت رژیم أخوندی24بهمن
ارتباط مستقيم- عنوان: رژيم آخوندي، 38 سال پس از انقلاب ضد سلطنتی
 
با سلام به هموطنان عزيز و بينندگان گرامي. در برنامه ارتباط مستقيم اين هفته از اين لحظه در خدمت شما هستيم.
روز جمعه مصادف با 22 بهمن، سالگرد انقلاب ضدسلطنتي مردم ايران در بهمن 57 بود. در آن روز برغم فراخوانهاي خميني و آخوندها براي كنترل اوضاع، و اينكه گذار از رژيم شاهنشاهي به رژيم آخوندي با مسالمت و در كنترل و طبق توافقهاي صورت گرفته بين خميني و دولت امريكا ، طي دو روز توفاني يعني 21 و 22 بهمن ، همه حسابهاي ارتجاعي خميني بهم خورد و با قيام مسلحانه خلقي به پا خاسته كه در پيشاپيش اونها فرزندان مجاهد و فدايي اونها قرار داشتند، برج و باروي نظام سلطنتي فرو ريخت و مردم ايران چند صباحي آزادي رو تجربه كردند. اما خيلي زود، اين بهار زودگذر به پاييز و زمستان اختناق و سركوب حكومت آخوندي تبديل شد، رژيم آخوندي سر برداشت كه تا همين امروز بعد از گذشت 38 سال ، شاهد فجايع و جنايات اين رژيم در همه پهنه هاي زندگي مردم ايران هستيم. در برنامه گذشت علل سربرآوردن خميني و نظام آخوندي از دل اين انقلاب مردمي رو بحث كرديم امروز مي خواهيم ببينم بعد از 38 سال اوضاع از چه قرار است.
موقعيت نظام آخوندي در شرايط كنوني چيست؟ چه كارنامه اي اين رژيم پشت سر داره و آينده آبستن چه حوادث و وقايعي است؟ با تحولاتي كه در عرضه بين المللي شاهد اون هستيم، پيامدهايش براي رژيم چه هست؟ چگونه بايد به  دعاوي پيشرفت و دستاوردهاي رژيم در زمينه مختلف علمي و نظامي و صنعتي و از اين قبيل رو نگاه كرد و واقعيت جامعه ايران و زندگي مردم ايران چيست؟
سوالات در رابطه با اين موضوع البته بسيار است و نياز به فرصتهاي زيادي براي بررسي و كنكاش داره. امشب تا جايي كه زمان برنامه اجازه بده مي خواهيم نگاهي داشته باشيم به اين موضوعات و سوالها. با ما همراه باشيد
براي برنامه اين هفته ارتباط مستقيم دعوت كرديم از آقاي مهدي سامع مسئول كميسيون صنايع شوراي ملي مقاومت كه ميهمان اين برنامه باشند
ارتباط مستقيم.یکشنبه 24بهمن ازسيماي آزادي تلویزیون ملی #ایران.موضوع بحث: نگاهي به موقعيت كنوني رژیم ولایت فقیه.گفتگو با مهدی سامع.نظرات و سوالات خود را بر روي شبکه های اجتماعی ارتباط مستقيم ارسال كنيد.  
پخش: 2230 بوقت #ايران 2000 اروپا1400 واشينگتن.
کانال تلگرام https://telegram.me/Ertebat_M
ادمین تلگرام   ErtebatM@

توییتر   @ertebatm2013

یوتوب و گوگل پلاس Ertebat M
وبلاگ http://ertebatmostaghim.blogspot.fr/

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر