۱۳۹۶ آذر ۳, جمعه

انعکاس مراسم همبستگی با زلزله‌زدگان در رسانه‌های عربی: مریم رجوی برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد


رسانه‌های مصر، عربستان، اردن و یمن مراسم همبستگی مقاومت ایران با زلزله‌زدگان کرمانشاه را که با حضور رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت خانم  برگزار شده بود با عنوان:‌ برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد منعکس کردند.

الصباح العربی، البوابه نیوز و اجیپ نیوز (مصر) نوشتند:‌ مریم رجوی در حاشیه مراسم بزرگداشت زلزله ایران که هزاران کشته و زخمی و دهها هزار آواره و صدها روستای ویران به‌جا گذاشت در پایتخت آلبانی گفت: ”با سلاح همبستگی می‌توان روحیه اجتماعی را در نقطه مقابل ولایت فقیه، که تفرقه و بی‌اعتمادی و بی‌تفاوتی را در بین مردم ترویج می‌کند دگرگون کرد. 
العاجل (عربستان) نوشت:‌ رجوی از ایرانیان خواست که به سرعت به یاری و کمک آسیب دیدگان زلزله بشتابند و اضافه کرد آنها از بی‌پناهی رنج می‌کشند و از ناامنی و بی‌آیندگی در اضطرابند و وقتی می‌بینند که هموطنانشان به آنها کمک کرده و محبت می‌کنند در دلهایشان امید کاشته می‌شود در نتیجه رشته‌های پیوند میان تمام اجزای جامعه بر علیه رژیم ولایت‌فقیه محکم می‌شود“. 

الگون نیوز اردن نوشت:‌ در تیرانا پایتخت آلبانی، مقاومت ایران با حضور مریم رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق و با شرکت اعضا و کادرهای این سازمان مراسمی برای همبستگی با قربانیان زلزله در غرب کشور برگزار کرد. این زلزله هزاران کشته و زخمی و صدها روستای تخریب شده بر جای گذاشت. 

و السجل (یمن) با عنوان: مریم رجوی برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد این مراسم همبستگی با زلزله‌زدگان کرمانشاه را منعکس کرد.

[Forwarded from Ertebat Mostaghim]
[ Photo ]
متن و كليپ سخنراني #مريم #رجوي يادبود #قربانیان #زلزله استان #کرمانشاه و مراسم گرامیداشت

https://ertebatmostaghim.blogspot.fr/2017/11/blog-post_31.html?showComment=1511379220795#c6813848637316296562 …

[Forwarded from Ertebat Mostaghim]
سخنراني #مريم #رجوي يادبود #قربانیان #زلزله استان #کرمانشاه و مراسم گرامیداشت 
#إيران #FreeIran #1988Massacre #ایران  #کرمانشاه #کوردستان #بوکان #سنندج #مهاباد #مریوان #جوانرود #گیلانغرب #ایلام #سرپل_ذهاب #کرند #اسلام_اباد #پیرانشهر #کوهدشت  

https://youtu.be/UkuKv577TVc  via @YouTube

برای  ‌دریافت تحلیل های سیاسی روز به شبکه های ارتباط مستقیم مراجعه کنید #MEK  #Rajavi #Iran #FreeIran
ErtebatM یوتوب و گوگل پلاس
اینستاگرام  https://www.instagram.com/ertebatm

تلگرام telegram.me/Ertebat_M- ادمین@Ertebatm    

۱ نظر:

  1. http://ertebatmostaghim.blogspot.fr/2017/11/blog-post_33.html
    انعکاس مراسم همبستگی با زلزله‌زدگان در رسانه‌های عربی: مریم رجوی برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد

    پاسخحذف