۱۳۹۶ تیر ۱۸, یکشنبه

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران مزدوری آخوند خودفروخته لبنانی برای اطلاعات و نیروی قدس رژیم آخوندی@Ertebatm


اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران

آخوند خودفروخته لبنانی پرده‌ها را کنار می‌زند و مزدوری برای اطلاعات و نیروی قدس را علنی می‌کند

 

آخوند خود فروخته لبنانی، محمدعلی حسینی مدتی است به اصل خویشتن بازگشته و در یک سقوط آزاد بار دیگر به خدمت نیروی قدس و وزارت اطلاعات آخوندی و حزب‌الشیطان، شعبه سپاه پاسداران در لبنان در آمده است.

وزارت اطلاعات در پی گردهمایی بزرگ ایرانیان در پاریس که ارکان رژیم آخوندی را به لرزه درآورده است از سر استیصال از ماهیت این آخوند خودفروخته پرده‌برداری کرد و در روز 17تیر ماه او را برای لجن‌پراکنی علیه مقاومت ایران همراه با مأموران پیشانی سیاه مانند قربانعلی حسین نژاد، محمد کرمی، عیسی آزاده، بتول سلطانی، رضا جبلی، داود باقروند، زهرا معینی، علی اکبر راستگو، محمد حسین سبحانی، مهدی خوشحال و محمد رزاقی (معروف به محمد رذل) در زیر زمین رستورانی وابسته به اطلاعات آخوندی (با نام تهران) در منطقه 15پاریس مورد مصرف قرار داد. برخی از این مزدوران که مدارک و سوابق مزدوری یکایک آنها پیش از این افشا‌ شده است، در کشورهای مختلف پرونده جنایی دارند.

حسین نژاد در شناسایی اشرف قبل از قتل‌عام دهم شهریور 1392به خدمت گرفته شد و در همان زمان جزییات و عکسها توسط مقاومت منتشر شده است. او که در تیر 1394با مزدوران دیگر برای شناسایی دفتر مرکزی شورا به اور سو اواز رفته بود توسط ژاندارمری بازداشت شد و متعاقباً به دریافت پول از احمد ظریف وابسته اطلاعات در سفارت رژیم در پاریس برای انجام مأموریتهای گوناگون اعتراف کرد.

محمد حسین سبحانی همان مزدوری است که در خرداد 1386در پاریس به‌خاطر چاقوکشی به پناهندگان ایرانی بازداشت شد.

رضا جبلی در اسفند 1386 با پاسپورتی که وزارت اطلاعات برای او صادر کرده بود برای شرکت در جنایت علیه مجاهدین از ایران به اشرف رفت و سپس توسط پلیس بازداشت شد. وی در سالهای بعد به جرم بچه دزدی در کانادا محکوم شد.

آخوند حسینی در سفری که توسط احمد ظریف ترتیب داده شده است، روز پنجشنبه 15تیر از بیروت به پاریس رفت. هزینه سفر و هتل آخوندخودفروخته لبنانی در پاریس توسط احمد ظریف و از طریق مزدور قربانعلی حسین نژاد پرداخت شده است. مزدور قربانعلی با یکی دیگر از عوامل اطلاعات، آخوند لبنانی را در فرودگاه تحویل گرفته و به یک هتل به نام ”سنت اونور“ بردند.

مقامات مسئول و شخصیتهای سیاسی در کشورهای عربی در مورد این آخوند مزدور که به نحو مشکوک در حومه جنوبی بیروت، مرکز حزب‌الله و نیروی قدس به‌سر می‌برد، می‌گویند او مزدوری است که با چسباندن خود به کشورها و دولتهای عربی می‌خواهد رد گم کرده و بر اصل موضوع سرپوش بگذارد.

آخوند حسینی که قبلاً حدود یک دهه در قم به‌سر برده و عضو حزب‌الشیطان بوده است پس از خروج از ایران و موضعگیری در برابر حزب‌الشیطان، در همبستگی با سازمان مجاهدین خلق ایران متعهد به «مقابله با تروریسم و استبداد دینی که در رژیم ولایت‌فقیه ایران تجسم یافته» گردید و تصریح کرد «هر گونه نزدیکی یا هر رابطه‌ای با این رژیم و مزدورانش را خیانت بزرگ» به‌شمار می‌آورد (سند به تاریخ 28اوت 2007ضمیمه است).

این «خط سرخ» خیانت، در سالهای بعد بارها با خط و امضای آخوند مزبور از جمله در 29سپتامبر 2008و 23اکتبر 2014و 2ژوئن 2015مورد تأکید و تصدیق مجدد قرار گرفته است.

در این سالها مجاهدین اشرف و لیبرتی به‌رغم محاصره ضدانسانی و شرایط سختی که در آن قرار داشتند، به‌درخواست مصرانه آخوند مزبور که خواهان «کمک مالی و مساعدت برای حوزه بنی هاشم در لبنان» و کمک به شیعیان ضد رژیم ایران و حزب‌الشیطان بود مستمراً به او کمک کرده‌اند (رسیدها موجود و قابل انتشار است). همچنین در زمانی که وی در لبنان دستگیر شد و به زندان افتاد مجاهدین همه هزینه‌های حقوقی و وکیل و خانواده او را پرداخت کرده و به حمایت همه‌جانبه از او برخاستند. سرانجام آخوند حسینی در سال 2014 از زندان آزاد شد اما کماکان تا مارس 2017 بر دریافت کمک مالی از مجاهدین به‌نحوی کلافه کننده اصرار و پافشاری می‌کرد (ایمیلهای یومیه موجود و قابل انتشار است).

نهایتاً آخوند فرومایه مدعی شیعه در لبنان، عهد و پیمان خود برای ایستادن در برابر تروریسم و استبداد دینی ولایت‌فقیه را صریحاً در یک ایمیل به تاریخ 13مارس 2017زیر پا گذاشت و منتفی اعلام کرد. وی همزمان به شانتاژ روزانه برای اخاذی از مجاهدین روی آورد اما مجاهدین اعتنایی ننموده و با او قطع رابطه کردند.

متعاقباً آخوند فرومایه در ایمیل‌های متعدد و در توییت خود مجاهدین را به‌نحوی مضحک و ابلهانه به «غصب و سرقت» حقوق (!) خود متهم کرد و در یک باج‌خواهی رقت انگیز «وزارتی» تهدید کرد فقط در صورتی دست از سر مجاهدین بر خواهد داشت که طی یک هفته 30هزار دلار به او بپردازند (اسناد موجود و قابل انتشار است).

آخوند خودفروخته که با مأموران وزارت اطلاعات و نیروی قدس در بیروت و دوحه و پاریس در ارتباط است در این اثنا بارها به قطر سفر کرده و در جلساتی که توسط سرویسهای مربوطه راه‌اندازی و تأمین مالی شده به سخنرانی پرداخته است. وی سال گذشته به مدت دو هفته به همراه خانواده‌اش در یکی از هتلهای پاریس مهمان سرویس مربوطه بود.

نکته بسیار قابل‌توجه دیگر در خصوص بازی دوبله و کثیف اطلاعات آخوندها با موضوع اهواز این‌که آخوند خودفروخته در روز 29خرداد در آستانه گردهمایی بزرگ مقاومت در توئیتر خود به دستور وزارت اطلاعات با سخافت ادعا کرد «ما از مریم رجوی فارسی خواستیم دولت عربی الاهواز و جزایر امارات را به‌رسمیت بشناسد، او رد کرد». این در حالی است که آخوند کذاب هرگز و هیچ‌گاه جرأت بیان چنین چیزی را که فقط به سود رژیم آخوندها و حربه‌ای علیه مقاومت ایران و علیه هموطنان عرب ماست نداشته است. اطلاعیه خود او در این باره به تاریخ 24ژانویه 2016 کاملاً گویاست. مجاهدین در آن زمان نیز موضعگیری واضح، صریح و عاری از هر گونه ابهام در این خصوص را شرط ادامه رابطه و کمک مالی به او قرار دادند. او در این متن بر «ضرورت همیاری و همکاری اهوازیها با تمامی مردم ایران و به‌ویژه با شورای ملی مقاومت ایران» و «اهمیت عدم وجود هر گونه گرایش جدایی‌طلبانه در رابطه با برادرانمان و اهل اهوازمان» تأکید می‌کند و از آنها می‌خواهد «بهترین روابط هماهنگی را با برادرانشان در شورای ملی مقاومت ایران برای محقق نمودن هدف یگانه‌شان در آزادسازی ایران از دار و دسته ستمگر حاکم، داشته باشند» چرا که «اطلاعات رژیم ولایت‌فقیه، بر اساس اصل ”تفرقه بیانداز حکومت کن“ برای ایجاد چنددستگی بین آحاد مردم یکپارچه ایران، عمل می‌کند...» (سند ضمیمه است).
شورای ملی مقاومت ایران
کمیسیون امنیت و ضدتروریسم
18تیر 1396 (9ژوئیه 2017)
 
 

توییتر @ertebatm2013  . یوتوب و گوگل پلاس ErtebatM

ادمین @Ertebatm تلگرام telegram.me/Ertebat_M
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر