۱۳۹۶ فروردین ۳۱, پنجشنبه

غارتگري مدرن در حاکمیت آخوندهای ضد ایران و ایرانی

مؤسساتی با تابلوهای رنگارنگ و ساختمانهایی شیک و با تبلیغاتی سرسام آور اما بدون مجوز و چ‍پاولگر! این مؤسسات به چه کسانی وابسته هستند؟
فریاد مردمی که همه دار و ندارشان توسط عوامل این رژیم و به اسم مؤسسات مالی به و به پشتیبانی بانک مرکزی  چپاول شده است هر روز در شهرهای مختلف ایران بلند است
فهرستی از اعتراضات این مالباختگان گستردگی این غارت را نشان می دهد:
تجمع اعتراضی شبانه روزی غارت شدگان مؤسسه کاسپین در سعادت آباد تهران
۳۰ اسفندماه ۱۳۹۵همزمان با حلول سال ۱۳۹۶ مالباختگان کاسپین بنری که در آن هفت سینی از چپاول اموالشان از سوی این مؤسسه را نشان می‌داد به نمایش گذاشتند.
19 فروردین جمعی از غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین برای چندمین‌بار مقابل ساختمان بانک مرکزی رژیم تجمع اعتراضی برگزار کردند
یکشنبه 20 فروردین غارت شدگان ثامن الحجج تجمع اعتراضی گسترده‌یی در مقابل درب بانک مرکزی برگزار کردند.
همچنین در همین روز عده زیادی از غارت شدگان مؤسسه کاسپین در مقابل درب ورودی وزارت اقتصاد و دارایی رژیم تجمع اعتراضی برگزار کردند.
غارت شدگان پروژه مسکونی آریانا روز یکشنبه 20فروردین 96 در اعتراض به غارت پولهایشان دست به اعتراض زدند
 اما تعداد این مؤسسات مالی عمق فاجعه را بیشتر نشان می دهد.
سایت حکومتی بانک مردم 28 آذر 1395: به گفته حمیدرضا تهرانفر، معاون سابق نظارت بانک مرکزی، در کشور حدود ۷ هزار موسسه مالی و صندوق قرض الحسنه غیرمجاز فعالیت دارند.
 در این میان و به گفته تهرانفر  موسسه مالی ثامن‌الحجج  و میزان مجوز ندارند، از اول هم نداشتند، در نهایت هم مؤسسه ثامن الحجج در دی ماه امسال تمامی 470 واحد خودش را  تعطیل کرد و مال و اموال هزاران نفر را بالاکشید.
میزان یکی دیگر از مؤسساتی است که دار وندار یک میلیون نفر را بالا کشید تازه این مؤسسه از اول هم مجوز نداشت و بعد هم اعلام ورشکستگی کرد و زندگی یک میلیون ایرانی را نابود کرد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر